Suma robi różnicę

20% rolników wycenia wartość majątku „na oko”. Zapewnij profesjonalne wsparcie przy ustalaniu sum ubezpieczenia.

W Compensie blisko 90% rolników wznawia ubezpieczenie zakupione rok wcześniej. Wykorzystaj ten moment do zaktualizowania SU na polisie. 30% rolników nie sprawdza w ogóle aktualnej wartości majątku przy zakupie ubezpieczenia.

W razie szkody rolnik uniknie rozczarowania. Wypłacone odszkodowanie będzie odpowiadało wartości ubezpieczonego gospodarstwa.
Dlaczego warto?
Zapewnij kompleksową analizę potrzeb klienta
Z dobrym doradcą rolnik jest mądry przed szkodą.
Te sytuacje zdarzają się najczęściej. Przedstaw je Klientowi.
Ubezpieczenie obowiązkowe budynków rolniczych obejmuje odpowiedzialność za szkody wyrządzone wskutek powodzi.
Zaproponuj właściwy zakres ochrony
Ustawa
Wszystkie ryzyka
Ryzyka nazwane
Zaproponuj właściwy zakres ochrony
Rozpocznij dyskusję
Potrzebujesz dodatkowych argumentów?

- KRUS lub ZUS to za mało
Pomyśl o ubezpieczeniach zdrowotnych i osobowych (NNW). - Rolnicy plasują rodzinę i zdrowie najwyżej na liście priorytetów
Wartości są ważne, ale w przypadku szkody zdają się na nic. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania: Compensa Zdrowie i Przychodnia Online. - Rolnicy nie oszczędzają na posiadanym parku maszyn
Czy gdyby ich nowoczesny kombajn uległ szkodzie, znaleźliby środki, aby zakupić nowy? Ubezpieczenie agrocasco w pełni rozwiązuje ten problem.

Zalety ubezpieczeń rolnych

- Ubezpieczenie OZE
Fotowoltaika, pompy ciepła i kolektory słoneczne w wartości odtworzeniowej oraz jako osobny przedmiot ubezpieczenia – z osobnymi sumami ubezpieczenia.
Odpowiadamy za szkody wywołane pożarem i innymi zdarzeniami losowymi (ryzyka nazwane) lub w wariancie od wszystkich ryzyk.
Chronimy także od kradzieży i rabunku. - Agrocasco
Kompleksowo ubezpieczamy maszyny rolnicze i pojazdy wolnobieżne wykorzystywane w gospodarstwach rolnych, również w zakresie od wszystkich ryzyk. - Assistance
Domowy i medyczny specjalnie dla rolników.

Pliki do pobrania
Badanie przeprowadzone w listopadzie 2024 r. przez SW Research na zlecenie firmy Compensa. Zbadano metodą CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing) próbę N=500 rolników prowadzących swoje gospodarstwa w Polsce.